Miesiąc październik smakuje DYNIĄ! I tak będzie u nas! Przez cały miesiąc! Czy wiesz, że masz w zasięgu ręki warzywo o bardzo wielu właściwościach leczniczych? Jest niezwykle zdrowe, tanie, dostępne (zwłaszcza w okresie jesiennym) i niestety niedocenione. Pomaga np. w walce z cukrzycą, nowotworami, nadciśnieniu i chorobach serca. Zapraszamy do naszych sklepów!

Więcej

Już jutro (wtorek 14.06.2016) zapraszamy wszystkich do mobilnego Centrum Sensorycznego, które będzie stacjonować na parkingu przed sklepem Kaufland w Mrągowie (ul. Wolności 4C) . Razem z Puratos Polska będziemy mieli dla Was nowy produkt do degustacji. Dla wszystkich osób biorących udział w degustacji przewidziane są upominki. Start godzina 9:00! Zapraszamy!

Więcej

Doskonały smak, odpowiedni wygląd, cena adekwatna do jakości – to cechy Chleba żurawinowego i Chleba zwykłego z oferty Piekarni Cukierni Marek Szabelski, które otrzymały certyfikaty programu „Doceń polskie”. Wypieki firmy z Piecek zostały wyróżnione przez Lożę Ekspertów, która obradowała w Czeladzi. Godła promocyjne wręczono już po raz dziewiętnasty. Patronem honorowym programu „Doceń polskie”, w ramach którego nagradza się żywność najwyższej jakości, jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Więcej

Przedstawiamy Państwu nasz nowy produkt. Chleb żytni ze słonecznikiem!

Więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress